Antalya'da çalışmalarına devam etmekte olan firmamız 1990'lı yıllardan bu yana gelen deneyim ve birikimle mimari projelere en iyi çözümleri sunmaktadır.

Bünyesinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle; 5 yıldızlı Otel, Karma Konut, Lüks Mesken, Kafe, Restoran, Proje Tasarımları, Teknik Görsel Çizimleri, İnşai Elektromekanik, Dekorasyon ve Uygulamları konularında donanımlı bir teknik kadroyu barındırmaktadır.

Mimari proje; yaşama alanları oluşturma zincirinin ilk DNA'sıdır. İlk enerji, ilk yaşam belirtisi bu özde saklıdır. Nitekim henüz uygulanmamış mimarinin tanımı; yaşanmamış bir hayatı çözmekse, projelendirme ise onun kağıda ölçekli çizimidir.

Projelendirme tüm disiplinleriyle bir bütündür. Mimari, İç Mimari ve Tasarım kavramını zamansızlık ile birlikte doğru verilerle aynı düzlemde ilişkilendirirken; estetik kaygısı, fonksiyonellik, yalın dil, kalite ve doğal malzeme kullanımı, sürdürülebilirlik ve üretilebilirlik gibi etmenleri zaman döngüsü içerisinde sanki bir çarkın birbirleri ile uyumlu dişlileri olarak yorumlayabiliriz. Bu perspektifi yakaladıkça mimari yansımalar, varlığını doğal döngüye aykırı durmadan aksettirebilir. Doğanın size ait bir parçası gibi bedeninizin dilini konuşur; beş duyunuzla sizi yaşar, yaşatır.

Bize göre mimari sonsuz bir yolculukken, sonsuzluk sizde son bulur. Çözüm sizdedir artık; bu yolculuktaki varış ne istediğiniz ile birlikte, neye, nasıl ve ne ölçüde ihtiyaç duyduğunuzdur. Tasarım sürecinde kullanıcı ile birebir iletişim kurarak, profesyonel bir yaklaşımla tüm ayrıntıları düşünülmüş özgün mekanlara ve mimari projelere imza atmaktayız.


Trend Mimarlık Instagram Hesabı
Tüm hakları Trend Mimarlığa aittir © 2019     |     Tasarım Ajansweb